zaloguj się

lub

O projekcie

Zrób to z Lenovo to projekt skierowany do DO’ersów. DO`ersi to ludzie z pasją, którzy nie boją się wyzwań. Tacy właśnie są uczestnicy projektu, którzy do końca września zgłaszali się zakładając profil DO`ersa. Każdy z nich jest inny, ale łączy ich jedno, każdy jest DO`ersem. 

 

Etapy konkursu:

5-23 listopad: Głosowanie na trójkę DOersów, którzy zostaną zaproszeni na Wielki Finał Konkursu w Warszawie podczas którego Osobowości wraz ze przedstawicielami Lenovo zadecydują kto otrzyma nagrodę główną

25 listopad: Wielki Finał Konkursu w Warszawie. Podczas specjalnego brunchu, ogłosimy wyniki i podamy nazwisko osoby, która po ostatecznej decyzji „Osobowości” i przedstawiciela Lenovo, wygra 30 000 złotych. Wyróżnimy nagrodami także tych, którzy zajmą 2 i 3. miejsce.

Zakończone etapy konkursu:

Do 30 września: Do tego dnia można było zgłaszać się do projektu, poprzez rejestrowanie swojego profilu na stronie zrobtozlenovo.pl i dodawanie materiałów, w których uczestnicy pokazali swoją pasję. Spośród wszystkich zarejestrowanych konkursowiczów, internauci swoimi głosami wybrali 9 najlepszych uczestników. 

1-14 październik: Głosowanie na finałową 9 DOersów. 

16 pażdziernik - 2 listopad: W tym okresie uczestnicy konkursu mieli czas na opracowanie pracy finałowej przedstawiającej ich pasję i ich samych jako DOersów.

 

Regulamin konkursu