zaloguj się

lub

Lenovo na codzień

Nowe tablety Lenovo serii YOGA.

Premiera nowych produktów.


Nowe tablety Lenovo serii YOGA.

10 października w Warszawie odbyło się spotkanie prasowe, na którym oficjalnie zaprezentowano nowe tablety Lenovo serii YOGA. Dziennikarze poznali dwie wersje urządzeń Lenovo Yoga Tablet 2 z systemami Android oraz Windows 8.1, a także rewolucyjny Lenovo Yoga Tablet 2 Pro, wyposażony w picoprojektor.

 

Lenovo Yoga Tablet 2 to jeszcze szybszy procesor, jeszcze więcej pamięci RAM i jeszcze wyższa rozdzielczość ekranu. Co więcej, do wyboru mamy wersje zarówno z systemem Android 4.4, jak i Windows 8.1. Oba urządzenia wyposażono w procesor Intel Atom XMM 7160, 2 GB pamięci RAM oraz wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1920x1080 pikseli. Znajdziemy go zarówno w 10-calowej, jak i 8-calowej wersji tabletu. Po raz kolejny możemy cieszyć się doskonałej jakości dźwiękiem, płynącym z głośników JBL, umieszczonych z przodu urządzenia, a także długim czasem pracy, gwarantowanym przez pojemny, cylindryczny akumulator. Przeprojektowano także funkcjonalną podstawkę, która w przypadku Lenovo Yoga Tablet 2 oferuje kolejny tryb pracy - powieś. Ceny urządzeń Lenovo Yoga Tablet 2 zaczynają się już od 1049 złotych.

Równolegle zaprezentowano Lenovo Yoga Tablet 2 Pro, urządzenie idealne do oglądania multimediów, grania, przeglądania Internetu. Jego ogromnym atutem, poza wszystkimi cechami znanymi z mniejszych urządzeń Lenovo Yoga Tablet 2, jest wbudowany picoprojektor. Pozwala on zmieniać powierzchnie płaskie w ekrany o powierzchni sięgającej 50-cali. W tablecie zastosowano ponadto 8-watowy system audio z głośnikiem niskotonowym, umieszczonym z tyłu urządzenia. 13-calowy ekran IPS wyświetla obraz w rozdzielczości QHD 2560x1440 pikseli. Na użytkowników czeka procesor Intel Atom 4 generacji, 32 GB wbudowanej pamięci, aparat o rozdzielczości 8 megapikseli oraz slot na karty micro SD.